DRAGONS CROWN PS3 oyunu En iyi Arcade RPG Konsoloyun da 139 TL stokta

 

maxresdefault konsoloyun

 Muhteşem grafikler ok senaryo ve eski arcade tarzı grafiklerle Dragons Crown oynadığım en iyi  Rpg’lerden bir tanesi, bayanların da muhteşem olması oyunu daha cazibeli hale getirmiş 🙂 Golden Axe ve Knight of the Round gibi oyunları oynayan arkadaşlar extra tutkuyla oynayacak bu güzel oyunu  

Herkese şiddetle tavsiye ediyorum hemen alın ve 4 kişi oynamanın zevkini çıkarın. Bir daha ki oyunda görüşmek üzere

Crom

Konsoloyun

 

Dragons-Crown konsoloyun bakırköy beylikdüzü esenyurt ps4 ps3 oyun takas 1

 

 

Dragons-Crown konsoloyun bakırköy beylikdüzü esenyurt ps4 ps3 oyun takas

 

 

 

WATCH DOGS İÇİN BİLGİLER GELMEYE DEVAM EDİYOR! PS4-XBOX ONE -KONSOLOYUN 0212 543 54 47

Watch Dogs’un Playstation 4 ve Xbox One sürümleri arasında fark olup olmayacağı sorusu oyuncuların zihnini kurcalıyor. Bu soruya yanıtı oyunun en yetkili isimlerinden Colin Graham verdi:
    Graham, oyunun Xbox One sürümünün iyi gözüktüğünü, hatta Playstation 4 sürümünden farkının ne olduğunu kendisinin fark edemediğini söyledi. Yetkiliye asıl farkı TV’lerin kalitesi yaratıyormuş. Burada en önemli nokta oyunun hangi konsola bağlı olduğunu bilmeden oynadığımızda (tuşları da saymazsak) görüntü farkını algılayamamızmış.
    Bu arada Graham sürekli oyunun Playstation 4 sürümünün gösterilmesinin sebebinin Sony ile yapılan ortaklık anlaşmaları olduğunu belirtiyor. Yani Xbox One sürümüyle ilgili kötü giden bir şey yokmuş.watch_dogs_screenshot_gameplay_31_by_legan666-d6fdywr konsoloyun-bakırköy-ps3-ps4-oyun-servis-takas-xbox

UNCHARTED 4 NE ZAMAN ÇIKACAK? PS4 KONSOLOYUN BEYLİKDÜZÜ-BAKIRKÖY

Güncelleme: Naughty Dog, Todd Stashwick’in yer aldığı bölümlerin baştan çekileceğini açıkladı. Diğer haberler hakkında açıklama yapılmış değil. 
    PlayStation 4’ün çıkış döneminde sadece kısa bir teaser videosuyla duyurusu yapılan yeni Uncharted oyunu hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Bildiğiniz gibi serinin yapımcısıNaughty Dog son dönemde bazı ayrılık haberleriyle karşımıza çıkmıştı. Amy Henniggibi serinin önemli bir ismini de bu süreç içerisinde kaybeden Naughty Dog adına yeni bir söylenti haberi geldi.
    Daha önce yayınladığımız bazı E3 söylentilerinde kaynak olarak gösterdiğimiz, oyun dünyasının iç kaynaklarından birisi olarak tanınan Shinobi, Twitter hesabı üzerinden aldığı yeni duyumları paylaştı. Naughty Dog’ta ayrılık haberlerinin ciddiyet taşıdığınıbelirten Shinobi, Uncharted için planlanan ana aktörlerin de firmadan ayrıldığınısöyledi. Oyunu E3’te görmenin zor olduğunu ekleyen Shinobi, oyun hakkında her şeyin sıfırdan başlama ihtimalinin olduğunu da belirtti.
    Uncharted’ın yayınlanan ilk videosunda seslendirme olarak Todd Stashwick‘i duymuştuk. Fakat sonrasında Stashwick’in, Amy Hennig ile birlikte Star Wars projesine geçiş yaptığı açıklanmıştı. Kaynağın bahsettiği ana aktörlerden birisi Todd Stashwick olsa gerek…uncharted 4 ps4 oyun takas, ucuz oyun, beylikdüzü, esenyurt, avcılar-
 konsoloyun-bakırköy-ps3-ps4-oyun-servis-takas-xbox

THE WALKING DEAD PS4 İÇİN 17 HAZİRAN’DA ÇIKIYOR! KONSOLOYUN BEYLİKDÜZÜ-BAKIRKÖY

Daha önce PC, Xbox 360, PS3, Ps Vita ve mobil platformlar için piyasaya The Walking Dead’in Playstation 4 sürümü de yolda görünüyor. The Walking Dead: Game of the Year Edition, Gamestop tarafından çıkış tarihi 17 Haziran verilerek Playstation 4 listelendi. Oyunun kapak tasarımını da aşağıda bulabilirsiniz.the walking dead season 2 bolum 2 ps3 bakırköy konsoloyun ps4 xbox

konsoloyun-bakırköy-ps3-ps4-oyun-servis-takas-xbox

PS4 Oyun Takas Fiyatları

PS4 Oyun Takas Sultanbeyli

PS4 Oyun Takas Fiyatları, Bakırköyde en ucuz fiyatlarla konsoloyun.com internet mağazasında bulabilirsiniz. PS4 Kol Tamiri ve PS4 Konsol tamirinde Profesyonel teknik servisimiz haftanın 7 günü hizmetinizde. Güncel PS4 oyun ve PS4 oyun takas fiyat listesini mutlaka konsoloyun.com web sitemizden kontrol edin.

TOMB RAIDER PS4 XBOX ONE İÇİN YENİ OYUN GELİYOR -KONSOLOYUN BAKIRKÖY-BEYLİKDÜZÜ

Geçtiğimiz senenin başarılı oyunlarından Tomb Raider, biliyorsunuz ki Crystal Dynamics tarafından radikal bir değişikliğe gidilerek seriyi Reboot olarak yeniden başlatmıştı. Geliştirici ekipten yeni Tomb Raider oyunu ile ilgili bazı detayları paylaştı. Yeni oyunun oynanış bakımından daha fazla gizlilik ve RPG ögelerine yer verecek. Ayrıca yeni yapımda sinematikler olarak daha ağır bir işleniş söz konusu olacak. Böylece yapımcı ekip, özellikle yeni TR oyununda ana senaryoya daha fazla odaklanacak. Yeni ve daha detaylı bilgilerin E3 fuarında açığa çıkması bekleniyor.Tomb-Raider-Definitive-Edition-konsoloyun-bakırköy-02125712943 konsoloyun-bakırköy-ps3-ps4-oyun-servis-takas-xbox

CALL OF DUTY GHOSTS PS4 2. DLC PAKETİ 22. NİSAN’DA ÇIKIYOR -KONSOLOYUN BAKIRKÖY-BEYLİKDÜZÜ

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty için ilginç Snoop Dogg DLC’sinin yayınlanacağı haberiniyapmıştık. Activison, Snoop Dogg dışında başka bir aktörün sesini de kullanacağını duyurdu:R. Lee Ermey.
 
     Full Metal Jacket adlı savaş filminde oynayan Ermey ayrıca eski bir talim öğretmeni ve bir ses aktörü. Yayınlanan videodan anlayacağımız üzere R. Lee Ermey, savaş atmosferini daha şiddetli yaşamamızı sağlayacağa benziyor. 
    Snoop Dogg DLC paketi gibi R. Lee Ermey DLC paketi de 22 Nisan’da 2,99 dolara Xbox konsollarında satışa çıkacak.call-of-duty-ghosts-konsoloyun konsoloyun-bakırköy-ps3-ps4-oyun-servis-takas-xbox

The Amazing Spiderman 2 PS4 e geliyor 29 nisan çıkış tarihinden önce Konsoloyun stoklarında

the_amazing_spider_man_2_konsoloyun-bakırköy-beylikdüzüAmazing Spider – Man 2 , oyuncular bir kez daha ikonik süper kahraman rolünü üstlenecek . Onun sevgili şehir , yeni bir tehdit ile karşı karşıya olarak yaptığı yolculuk boyunca , Spider -Man , yeni düşmanlar yanı sıra bazı eski dostlar bir dizi karşılaşacak . Peter Parker Spider- Man asosyal foto muhabiri personasına  daha büyük bir rol verecektir . Spidey gibi , oyuncular kullanmak onun sansasyonel becerileri koymak ile canlı , daha ilgi çekici fırsatlar sunmak için büyük ölçüde geliştirilmiş Manhattan silüetinin , tek set üzerinden serbest gezme mümkün olacak . Amazing Spider – Man 2 video oyunu içine dökülürkengeniş derinlik ve detay merkeziweb slinger suçla mücadele çabalarını ödüllendirerek Super Hero davranışını teşvik edici ve suç bildirdiğiniz için sonuçları ekleryeni ” kahraman veya Menace ” sistemi, irin . Web – sallanan ve up- yakın – ve – kişisel mücadele Spider- Man kişisel marka yanı sıra yeni özellikler çeşitli göreceksiniz .